Taneczne święto na India Fiesta Latina

W najbliższy weekend, nieopodal Delhi, będzie trwał największy taneczny festiwal w Azji! W ciągu trzech dni obejrzysz w akcji najlepszych tancerzy z całego świata, pouczysz się kroków salsy czy pachangi i weźmiesz udział na wielkich międzynarodowych imprezach! Zainteresowany? Kupuj bilet i kieruj się w stronę Gurgaon!

Chacha

W pobliżu Delhi będzie można nauczyć się wielu różnego typu tańców! fot.: Ailura

Gurgaon to błyskawicznie rozwijające się miasto w Indiach, położone zaledwie 10 km od międzynarodowego lotniska Indiry Gandhi i 35 km od samego centrum Delhi. India Fiesta Latina trwa przez całe dnie od 11 do 13 kwietnia w jednym z miejscowych hoteli – The Leela Ambience Hotel & Residences.

Popołudniami odbywają się warsztaty prowadzone przez profesjonalnych tancerzy różnych stylów. Spotkamy chociażby nauczycieli hip hopu, salsy, cha chy i bachaty. Nauczysz się tam wielu tanecznych kroków, a kursy dla nowicjuszy, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych adeptów sprawiają, że każdy znajdzie odpowiedni poziom dla siebie.

Wieczorami prowadzący z warsztatów na wielkich scenach pokażą własne show, a koło północy rozpoczną się imprezy prowadzone przez międzynarodowych DJ-ów. Dodatkowo w niedzielę ma miejsce wielka zabawa w hotelowym basenie (dokładny program znajduje się TUTAJ).

Ceny biletów:

Bilet dzienny na pokazy i imprezę – 2500 INR.
Bilet weekendowy (Party) na trzy dni pokazów i imprez – 6000 INR.
Bilet weekendowy (Day) na trzy dni warsztatów i imprezy basenowej – 6000 INR.
Bilet sobotni/niedzielny na warsztaty, pokazy i imprezę – 4000 INR.
Bilet festiwalowy na trzy dni warsztatów, pokazów, imprez i imprezy basenowej, ze śniadaniami oraz lunchami – 13000 INR (180 euro).

Oficjalna strona internetowa India Fiesta Latina.

Jeśli jesteś fanem tańca to koniecznie powinieneś odwiedzić miasto w czasie India Fiesta Latina. Już dziś zarezerwuj bilety lotnicze do Delhi z Polski.

(Visited 32 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz