Bilety do Delhi

Chociaż Polska nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Indiami, bilety lotnicze do Delhi są łatwo dostępne, a kupienie ich z pewnością nikomu nie sprawi większego problemu. Aby zakupić bilet do stolicy Indii w atrakcyjnej cenie, należy odpowiednio wcześnie zaplanować podróż. Z Polski do Indii oczywiście nie lata żaden z przewoźników niskobudżetowych, jednak w porównaniu do innych azjatyckich miast, bilety lotnicze do Delhi można kupić zazwyczaj w bardzo dobrej cenie. O koszcie przelotu decyduje przede wszystkim termin, w którym chce się polecieć, omijający wysoki sezon, a także wyprzedzenie czasowe – im wcześniej kupisz bilety, tym lepiej, gdyż pozwala to na zarezerwowanie przelotu w najtańszej klasie rezerwacyjnej.

Grobowiec Humayuna, loty do Delhi

Grobowiec Humayuna, Delhi, Indie / fot. A.winzer@wikimedia

Kiedy lecieć?

Bilety do Delhi odrobinę tańsze od końca czerwca do końca września, kiedy pogodę kształtuje monsun. Ze względu na ulewne deszcze i ogromną wilgoć, podróżowanie w tym okresie staje się dosyć uciążliwe. Z kolei okres pomiędzy kwietniem, a czerwcem to czas, kiedy w Delhi jest niezwykle gorąco. Przemierzanie miasta w tym czasie niejeden turysta, nieprzyzwyczajony do takiej aury, przypłacił na przykład omdleniem. Najlepsza pogoda panuje od października do kwietnia. Wtedy też przyjeżdża tu najwięcej turystów, a co za tym idzie bilety lotnicze do Delhi nieznacznie drożeją. Jednak sezonowe wahania cenowe na trasie Polska – Delhi są bardzo małe. Cena zależy przede wszystkim od momentu, w którym kupisz bilety. Drożeją w miarę zapełniania się miejsc w samolocie. Pierwsze są najtańsze, a z każdym nowym pasażerem na pokładzie ich cena wzrasta. Warto mieć to na uwadze przy planowaniu swojej podróży.

W jaki sposób kupić bilet?

Przelot możesz wygodnie zamówić przez internet, korzystając z wyszukiwarek lotów. W ten sposób zrobisz to szybko i bez wychodzenia z domu. Warto zapisać się także na newslettera, który będzie wysyłał na Twój adres e-mail informacje o promocjach na wybrane przez Ciebie połączenia. Możliwa jest także rezerwacja biletów lotniczych przez telefon za pomocą infolinii lub bezpośrednio w jednym z biur, jeśli wolisz spotkać się z konsultantem na żywo, przedyskutować zakup biletu na interesującą Cię trasę i uzyskać wszelkie informacje na temat przelotu.


Zależy Ci na korzystnym cenowo przelocie? Dowiedz się więcej o tanich lotach do Delhi.

(Visited 82 times, 1 visits today)